WHITE ANGEL FROM Terra Gold - FIGA - White Frenzy

Hodowla Psów Rasy:
West Highland White Terrier i Dandie Dinmont Terrier
Przejdź do treści
WHITE ANGEL FROM Terra Gold - FIGA
______________________________
ur. 18.02.2012r.

Ojciec: GERRY Bohemia Arnet’s
Matka: Deisy Zameczek nad Nidą

Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
W domu wołamy na nią Figa, Figusia, Figulina,Fidżi.
Figusia ma piękne imię WHITE ANGEL. Ze względu na to, że wszystkie nasze psiaki mają imiona związane z jedzeniem (jest batonik, ciasteczko, cukierek, napój, czekolada) nasz " aniołek ' został FIGĄ. Figunia to mały
rozrabiaka. Jej najlepszą kumpelką do zabawy jest Milka , która ją we wszystkim naśladuje. To urocze ,pełne wdzięku stworzenie. Jako „nastolatka ‘’ posiada właściwą dla tego wieku radość życia. Jest grzeczna, posłuszna ,choć  czasami ferworze zabawy ciężko jest zapanować nad jej temperamentem. Figa wyrosła na śliczna  dziewczynę z charakterkiem, która nie da sobie w kasze dmuchać.  Razem z Kusią wiodą prym w stadzie. Jest wspaniałym psiakiem ,który kocha swoich właścicieli i sforę. Nie przepuści żadnej okazji, aby znaleźć się w objęciach swojej Pani czy Pana. Jest szczęśliwa, gdy może poleżeć przytulona do nas na kanapie.
Swoją radością  zaskarbiła  nasze serca i serca naszych pozostałych pupili.
Tofik przy  Figulince  polubił zabawy i coraz chętniej bawi się z innymi naszymi psami. W chłodne wieczory Figunia lubi razem z nimi kłaść się przy kominku  i ogrzewać. Uwielbia pieszczoty, lubi być trzymana na kolanach , głaskana i  przytulana. Figunia to wesoła i psotna sunia, której nie schodzi  figlarny uśmiech z pyska .Jej ulubionym zajęciem jest aportowanie, uwielbia biegać za piłeczkami.
ADRES:

Konstantynów Łódzki
ul. Diamentowa 6
95-050

Telefon +48 508 294 770
Email Adres misiowamama@wp.pl
Wróć do spisu treści