Rozety - White Frenzy

Hodowla Psów Rasy:
West Highland White Terrier i Dandie Dinmont Terrier
Przejdź do treści
ROZETY
White Frenzy
______________________________
Moje pierwsze własnoręczne rozety.Czyli nowe hobby :)
Czuję się absolutnie zarażona szałem rozetkowym, wrzucam zdjęcia moich pierwo..robnych rozetek.


Każdą rozetkę szyję ręcznie, kawałek po kawałku, bez użycia maszyny, niezależnie od wielkości i wzoru. Jest to bardzo pracochłonna praca. Im większa i bardziej efektowna rozetka, tym więcej czasu potrzeba na jej wykonanie.Staram się dążyć do doskonałości dlatego też jeżeli komuś spodobała  się jakaś  moja rozetka, mogę ją zrobić na zamówienie. Przykładowe ceny rozetek .
S    10-12 cm -  10-12 zł
M   13 -16  cm - 14- 19 zł
L   17-20 cm - 22 -25 zł
XL  21- 25 cm - 27 -30 zł
XXL  30 -35cm - 35 -45 zł
50 cm średnicy koła 100 zł  - na specjalne zamówienie.
Rozetki są starannie i solidnie wykonane w dowolnej konfiguracji wzorów,kolorów głów i ogonów.
Środki rozet to projektowane i drukowane wklejki z dowolnym napisem i zdjęciem, (nazwa wystawy, hodowla, zdjęcie pupila) o średnicy 6 - 8 cm laminowane. Tył rozety o średnicy do 25 cm jest laminowany  i zazwyczaj jest biały lub w kolorze rozety z moim adresem e-mail,  można też  wydrukować dodatkowe informacje takie jak sponsor, nazwa organizacji itp. Cena rozety zależy od  czasu potrzebnego na jej wykonanie i od ilości zużytej wstążki.
Z uwagi na czasochłonność wykonania, zamówienia realizuję na minimum 2 tygodnie, a w przypadku większej ilości miesiąc przed doręczeniem dla zleceniodawcy. Średnio czas realizacji wynosi od 5 do 14 dni w zależności od ilości zamówienia.
Jak wiemy nagrody na polskich wystawach są ubogie .Myślę,że takie rozetki są miłą pamiątką z wystawy. Prezentowane na zdjęciach rozetki  to tylko część moich realizacji.
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, która stale się powiększa.
ADRES:

Konstantynów Łódzki
ul. Diamentowa 6
95-050

Telefon +48 508 294 770
Email Adres misiowamama@wp.pl
Wróć do spisu treści