Rezerwacja Szczeniąt - White Frenzy

Hodowla Psów Rasy:
West Highland White Terrier i Dandie Dinmont Terrier
Przejdź do treści
Zasady rezerwacji szczeniąt w hodowli
White Frenzy
______________________________
Zainteresowanych zakupem szczeniąt z naszej hodowli informujemy o obowiązujących zasadach przyjmowania zamówień:

- poprzez wpłatę zadatku chronimy Ciebie i psa przed pomyłkami

- zakup psa powinien być dobrze przemyślany przez całą rodzinę

-jest to ważny moment w dalszym życiu czworonoga, a dla człowieka stanowi nie tylko przyjemność, ale także obowiązek na najbliższe kilkanaście lat,

- sprzedajemy tylko rodowodowe, zdrowe szczenięta , oznakowane chipem, z metryką wraz z dokumentacją hodowlaną (książeczka zdrowia)

- zainteresowany zakupem zgłasza telefonicznie lub email chęć nabycia szczeniaka podając płeć i ewentualne uwagi,

- po urodzeniu szczeniąt hodowca dokona potwierdzenia wcześniejszej rezerwacji nabywcy na adres email lub telefonicznie wraz z dodatkową informacją,

- w przypadku większej liczby zamówień od ilości urodzonych szczeniąt o zawarciu umowy decyduje kolejność wpłat zadatku na konto,

- w przelewie proszę o podanie płci i ewentualnych uwag,

- proszę o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 500 zł w ciągu 7 dni na podane konto w mailu

- jeśli nabywca po wpłacie zadatku nie odbierze psa w wyznaczonym terminie i nie skontaktuje się w ciągu 7 dni z hodowcą w celu wyjaśnienia sprawy, kwota zadatku ulega przepadkowi, po tym terminie umowa a tym samym i rezerwacja uważana jest za zerwaną.

- wpłata zadatku jest faktem zawarcia umowy kupna dla dwóch stron,

- po zawarciu umowy (wpłata zadatku) hodowca zobowiązuje się do sprzedaży zamówionego szczeniaka zgodnie z ogólnymi warunkami określonymi w regulaminie Związku Kynologicznego w Polsce,

- w przypadku odstąpienia od umowy przez kupującego ,zadatek przechodzi jako rekompensata dla sprzedającego i nie podlega zwrotowi,

- jeśli to ja, jako hodowca po wpłaceniu zadatku jednak odmówię sprzedania szczenięcia (mało liczny miot, brak szczenięcia wybranej płci itp.) zadatek zostaje zwrócony w całości (tzn. 100% kwoty wpłaconej przez kupującego), na konto osoby ,która zarezerwowała psa

- reszta kwoty jest wpłacana w dniu odbioru szczeniaka

- z upływem 8 tygodnia (po chipowaniu, przeglądzie miotu, szczepieniach) zapraszamy państwa do odbioru szczeniąt bądź uzgadniamy z państwem termin dowozu.

- w sytuacji gdy nabywca nie ma możliwości odbioru pieska po upływie 8 tygodnia jego życia , szczeniak może zostać pod opieką hodowcy w zamian za zwrot kosztów utrzymania, opieki ,socjalizacji i pielęgnacji szczeniaka .Opłata od końca 8 tygodnia życia wynosi 30  (trzydzieści ) złotych za dobę.

- w przypadku szczeniąt wysyłanych poza granicę Polski całkowita kwota należności za szczenię musi być uregulowana do 10-12 tygodnia, tzn. przed wyrobieniem paszportu dla psa, rodowodu eksportowego i dopełnieniem innych  formalności związanych z wywozem szczenięcia do innego kraju. Koszty transportu szczenięcia pokrywa nabywca.

- chciałabym wiedzieć o Tobie jak najwięcej w kwestii psów, ponieważ nie dam mojego ukochanego szczeniaczka komuś, kogo słabo znam i o kim nic nie wiem i do kogo nie mam zaufania. Zostaniesz zapytany o dotychczasowe doświadczenie z psami i z rasą.

- czy miałeś lub masz własnego psa.

- gdzie mieszkasz ?

- czy w domu są dzieci, jeśli tak to w jakim wieku?

- czy pies ma być kompanem do zabaw i spacerów , psem do kochania i myziania czy ma dodatkowo brać udział w wystawach?

- proszę nie zrażać się moją dociekliwością, jest ona niezbędna abym mogła Państwu podpowiedzieć, który maluch byłby dla Państwa najbardziej odpowiedni. Nigdy jednak nie narzucam wyboru, ostateczną decyzję podejmuje przyszły nabywca.

- cena szczenięcia nie podlega negocjacjom. Jeśli cena to Twoje pierwsze i jedyne kryterium wyboru miotu , hodowli,  to najlepiej w ogóle zrezygnuj z psa. Utrzymanie psa też kosztuje, często bardzo duże pieniądze – dobra karma, opieka weterynaryjna, nieprzewidziane sytuacje jak choroba, kontuzja, wypadek,  itd.  Często sam koszt psa to jest nic w porównaniu z tym, jakie koszty są później.

W naszej hodowli obowiązuje zasada "powrotu do domu". W ważnych, życiowych sytuacjach, gdy nowi właściciele szczeniaczka pochodzącego z naszej hodowli nie będą w stanie się nim zająć, mają oni ZAWSZE prawo oddania psa z powrotem.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży szczenięcia na każdym etapie pobytu szczenięcia w hodowli, w momencie kiedy uznamy, że szczenię może trafić do nieodpowiednich ludzi, warunków, osobie która nie wzbudza naszego zaufania.

Zawsze przekładam dobro naszego psa nad pieniędzmi.

- istnieje możliwość dowozu szczeniaczka pod wskazany adres po wcześniejszym uzgodnieniu warunków transportu i uprzednim wpłaceniu zaliczki.


DLA PRZYSZŁYCH WŁAŚCICIELI

Aktualne zdjęcia wybranego malucha i jego aktualną wagę będziemy przesyłać co parę dni mailem aż do momentu odbioru wybranego szczeniaczka.

Każdy nabywca otrzymuje od nas:
umowę kupna szczenięcia,
metryczkę wystawioną przez Związek Kynologiczny w Polsce
książeczkę zdrowia (każde szczenię jest zaszczepione i odrobaczone stosownie do wieku)
karmę na pierwsze dni w nowym domu, którą szczenię jadło w hodowli
kocyk z zapachem matki (by łatwiej było przeżyć pierwszą noc bez mamy i rodzeństwa)
wyprawkę oraz zasady żywienia i chowu psa


Marzeniem każdego hodowcy jest znalezienie dla swojego pieska takiego domu w którym będzie on cieszył i uszczęśliwiał swoją nową Rodzinę oraz w którym godnie będzie mógł się zestarzeć i mieć opiekę w czasie choroby i w ostatnich dniach swojego życia. Dom pełen miłości ,ciepła i szacunku.

Każde sukcesy wystawowe psów z naszej hodowli, kontakt jak i przesyłane fotografie, stanowią ważne źródło informacji dla hodowcy. I bardzo cieszą hodowcę....

ADRES:

Konstantynów Łódzki
ul. Diamentowa 6
95-050

Telefon +48 508 294 770
Email Adres misiowamama@wp.pl
Wróć do spisu treści