Polecamy - White Frenzy

Hodowla Psów Rasy:
West Highland White Terrier i Dandie Dinmont Terrier
Przejdź do treści
Pozostałe
POLECAMY
______________________________
W naszej Hodowli stosujemy najwyższej jakości suplementy marki   POKUSA.

Pokusa to polska marka naturalnych dodatków żywieniowych,charakteryzujących się najwyższą przyswalajnością oraz tworzonych z wykorzystaniem produktów naturalnych spełniających kryteria segmentu spożywczego dla ludzi .Organiczne dodatki żywieniowe Pokusa to skoncentrowane żródłoantyoksydantów, witamin i składników mineralnych o wiele łatwiej przyswajalnych , niż ich syntetyczne odpowiedniki.

Więcej informacji na temat marki Pokusa można uzyskać na stronie producenta www.pokusa.org
Psiaki w naszej hodowli jedzą karmę Purizon ,wyprodukowanĄ w Wielkiej Brytanii, zainspirowana naturalą dietą psa, gdzie mięso odgrywa bardzo ważną rolę. Jest to mieszanka samych naturalnych składników,gdzie zawartość mięsa sięga nawet do 70%. Karma ta zdecydowanie nam podpasowała. I mam nadzieję ,że zostanie z nami na długo ,bo póki co to jest dla nas karma idealna o super składzie, która zapewnia wiele składników dodatkowych :  

między innymi składniki wspomagające pracę stawów (glukozamina i siarczan chondroityny), gwarantujące piękną i lśniącą sierść oraz zdrową skórę (olej z łososia i chelaty cynku), pozytywnie wpływające  na florę jelitową (fruktooligosacharydy i inulina), pomagające zachować higienę jamy ustnej (ekstrakt z juki) i wiele innych wspomagających prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.

Karmę te mozna kupić w hurtowni www.zooplus.pl
BZIK

Takie piękne książeczki zdrowia i teczki na dokumenty dostały nasze szczeniaczki z miotu "D" i "W" . Bardzo dziękujemy Pani Bernadettcie Zubik za realizację tak pięknych książeczek zdrowia . Jakość rewelacyjna ,środek książeczek stworzony ze smakiem i pasją .@ bzik.bzubik
Zadzwoń 888 718 418
ADRES:

Konstantynów Łódzki
ul. Diamentowa 6
95-050

Telefon +48 508 294 770
Email Adres misiowamama@wp.pl
Wróć do spisu treści