O mnie - White Frenzy

Hodowla Psów Rasy:
West Highland White Terrier i Dandie Dinmont Terrier
Przejdź do treści
O MNIE I MOJEJ HODOWLI
______________________________W Westi zakochałam się dawno temu. Marzyłam o takim psie. To moje marzenie spełniło się pięknego lipcowego dnia w 1999 roku. Do naszego domku zawitał SHONN Montezuma. Chociaż miał rodowód to nie jeździliśmy z nim na wystawy. Był takim naszym pieskiem tylko do kochania.
Teraz kilka słów o naszej hodowli. Założyliśmy ją w 2010 roku. Nazwa White Frenzy - Białe Szaleństwo albo jak kto woli Biały Szał - została zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce Oddział Łódź pod numerem 3766 / W.
Obecnie mieszka  z nami  w domu 7 psów - BOUNTY BOY Se -La -Vi, OFRA Połkrza, WHITE ANGEL FROM Terra Gold ,VICTORIAS *SECRET  Urwiska Szkocji DONNA Terra Gold , MAYBE Sampa Terra , DUNIA White Frenzy.
Nasza mała hodowla to hodowla domowa. Znaczy to tyle, że nasze " białaski ", " czarna " i "ruda" żyją z nami w domu, a nie w kojcach. Mają cały dzień i noc kontakt z nami i wieloma aspektami życia ludzkiego. Ma to ogromny wpływ na ich psychikę. Są dobrze socjalizowane, wesołe, niczego się nie boją , lubią ludzi i inne zwierzęta.
Codzienne z nimi przebywanie, obserwacja ich wzajemnych zachowań są dla nas ogromną przyjemnością. Nasze pieski są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny.
Nigdy nie przepadałam za rywalizacją i myślę , że dlatego nie połknęłam bakcyla wystaw. Traktuje je  tylko jako sprawdzian dla moich psiaków. Dlatego też w wystawach uczestniczymy rzadko,  nie kładziemy nacisku na zdobywanie za wszelką cenę medali. Kierujemy się przede wszystkim miłością i zauroczeniem do naszych psów, które są przez nas bardzo rozpieszczane.   
 Cała siódemka  czuje się ze sobą wspaniale. Westi i dandusie  to małe, pogodne, radosne pieski. Są bardzo towarzyskie i mocno przywiązują się do swojego opiekuna. Psiaki uwielbiają długie spacery, chętnie  bawią się  z dziećmi i innymi pieskami . Ze względu na niewielki rozmiar świetnie nadają się do małych mieszkań. Są wspaniałymi towarzyszami życia.    
Na zakończenie chciałabym serdecznie podziękować Marcie i  Agnieszce Węglewskiej . Jestem im bardzo wdzięczna ,że na początku naszej kariery wystawowej dużo mi pomogły i przekazały wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji i hodowli westów.
Dziękuję też mojemu mężowi za wsparcie i pomoc w realizacji mojej pasji. I za to , że wozi nas na wystawy, toleruje mojego"bzika" i kocha nasze wspaniałe psy.
Mam dach nad głową i ludzi obok mnie, którzy są najwspanialsi na świecie. Mam cudowne psy i pasje, które uwielbiam. Mam wszystko.

                                                                                                           Ewa Mach
ADRES:

Konstantynów Łódzki
ul. Diamentowa 6
95-050

Telefon +48 508 294 770
Email Adres misiowamama@wp.pl
Wróć do spisu treści